Za nami majowy turniej ELPOS-PRYMUS-MOK

W piątek, 11 maja b.r. rozegrano w Miejskim Ośrodku Kultury piąty turniej dla dzieci z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK

W imprezie udział wzięło 28 adeptów królewskiej gry. Zawody przeprowadzono na dystansie 6 dwudziestominutowych rund. Zwycięstwo w kategorii wiekowej powyżej dziesiątego roku życia odniósł Maciej Stanczewski, który wyprzedził Alana Jagodzińskiego i Olafa Jagodzińskiego – wszyscy po 5 punktów. W klasyfikacji do lat dziesięciu triumfował Karol Stanisławski – 5 punktów, wyprzedzając Lenę Frąckowiak i Oliwiera Radwańskiego – oboje po 4 punkty. W grupie wiekowej do lat ośmiu na pierwszym miejscu rywalizację zakończył Krzysztof Ochotny – 3,5 punktów, przed Tomaszem Nawrockim i Aleksandrą Łukasik – oboje po 3 punkty. Turniej sprawnie sędziował Mirosław Sobczak.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki piątego turnieju

Klasyfikacja po pięciu turniejach

Zdjęcia nadesłane przez Marlenę Oszutowską