Za nami piąty turniej z cyklu GP Dyrektora MOK 2019

W piątek 10 maja b.r. odbył się piąty w tym roku turniej z cyklu GP o Puchar Dyrektora MOK. 

W 7-rundowych zawodach rozegranych tempem 8’+3” udział wzięło 22 miłośników królewskiej gry w tym liczne grono jej najmłodszych adeptów. Zwycięstwo odniósł Mirosław Sobczak, który wyprzedził Szymona Banacha oraz Zuzannę Szeląg. W klasyfikacji juniorów do lat do lat 8 triumfował Michał Górecki; do lat 10 Anna Oszutowska; do lat 14 Karol Stanisławski; do lat 18 Zuzanna Szeląg. Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny turniej z tego cyklu odbędzie się w piątek, 31 maja. Zapisy do 17.30, pierwsza runda o 17.45. 

Zobacz także:

Wyniki piątego turnieju GP Dyrektora MOK 2019 

Indywidualna klasyfikacja generalna

Drużynowa klasyfikacja generalna