Za nami pierwszy turniej mikołajkowy

W środę, 4 grudnia b.r. rozegrano pierwszy z dwóch turniejów mikołajkowych, który przeznaczony był dla uczestników grup średniozaawansowanych i zaawansowanych Szkółki Szachowej MOK, będących uczniami szkoły podstawowej (6 rund P 10′). 

W stawce 19 uczestników triumfował Mikołaj Gubała, który wyprzedził Oskara Radwańskiego – obaj po 5,5 punktów i Annę Oszutowską – 4 punkty, która jednocześnie okazała się najlepszą w klasyfikacji dziewcząt.

Najlepsi otrzymali puchary, zaś wszyscy uczestnicy dyplomy, słodycze oraz upominki.

Turniej sprawnie sędziował Szymon Banach.

Turniej mikołajkowy dla najmłodszych adeptów królewskiej gry odbędzie się w poniedziałek, 9 grudnia od godziny 16.30. Szczegóły w komunikacie organizacyjnym na naszej stronie. 

Zobacz także:

Wyniki turnieju

Foto z zakończenia nadesłane przez Marlenę Oszutowską