Za nami pierwszy z turniejów mikołajkowych w MOK-u

W poniedziałek, 4 grudnia b.r. odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury pierwszy z dwóch zapowiadanych turniejów mikołajkowych dla dzieci. 

W zawodach rozgrywanych na dystansie 6 dwudziestominutowych rund rywalizowało 40 najmłodszych adeptów królewskiej gry z roczników 2009 i młodszych. Zwycięstwo z dorobkiem 5,5 punktów odniósł Kamil Kula, który wyprzedził Filipa Witkowskiego i Karola Szeszyckiego – obaj po 5 punktów. Nagrodę dla najlepszej juniorki otrzymała Aleksandra Łukasik, zaś dla najlepszego juniora do lat 6 Aleksander Meller  – oboje po 4,5 punktów. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i słodki podarunek przygotowany przez Miejski Ośrodek Kultury, zaś najlepsi okolicznościowe puchary ufundowane przez Językową Szkołe Podstawową PRYMUS w Gnieźnie. Turniej sprawnie sędziował Mirosław Sobczak. 

Przypominamy, że w najbliższy czwartek, 7 grudnia w godzinach 17.00-20.00 odbędzie się turniej dla dzieci urodzonych w latach 2004-2008. 

Zobacz także: 

Szczegółowe wyniki Mikołajkowego Turnieju Szachowego – Gniezno, 4.12.2017 r.

Zdjęcia nadesłane przez Alinę Majsner (dostępne w dużym rozmiarze do pobrania do 12.12 b.r)