Za nami pierwszy zjazd Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów

W dniach 27-28 stycznia b.r. w salach Kolegium Europejskiego w Gnieźnie odbył się pierwszy z dwóch zjazdów Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów, w których występują trzy drużyny gnieźnieńskiego Chrobrego. Rywalizujący w rozgrywkach III ligi zespół Chrobrego II po odniesieniu dwóch zwycięstw i poniesieniu dwóch porażek z dorobkiem czterech punktów na koncie plasuje się w turniejowej tabeli na czwartym miejscu. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Marcel Butyrowski – 2,5, Jan Kukorowski – 3, Mateusz Żurawski – 1 z 2 partii, Witold Lewandowski – 4, Maria Kamińska – 0 z 2, Natasza Klimko – 2, Karol Stanisławski 1 z 2, Magdalena Pietrzak – 0 z 2.   

Natomiast w rozgrywkach IV ligi rozegrano trzy rundy. Występujące w nich zespoły Chrobrego IV i Chrobrego III mają na końcie po dwa zwycięstwa i jednej porażce, co sprawia, że plasują się odpowiednio na miejscu 4 i 5. Dla Chrobrego IV punkty zdobyli: Antoni Kamiński – 3, Karol Stanisławski – 1,5, Mikołaj Gubała – 2, Oskar Radwański – 2, Magdalena Pietrzak – 2, Lena Frąckowiak – 2, (wszyscy z 3 partii). Z kolei dla ekipy Chrobrego III zawodnicy punktowali następująco: Jan Kabziński – 2, Maciej Stanczewski – 2, Tymoteusz Bakaj – 3, Kamil Kula – 2, Maria Ciesielska – 1, Anna Oszutowska – 2 (wszyscy z 3 partii).

Drugi zjazd obu lig odbędzie się w dniach 24-25 marca b.r. również w Kolegium Europejskim w Gnieźnie.  

Zobacz także: 

Strona Wielkopolskiej III Ligi Juniorów 

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Juniorów