Za nami siódmy turniej z cyklu GP ELPOS-Prymus-MOK

W piątek, 12 października b.r. rozegrano w Miejskim Ośrodku Kultury siódmy turniej dla dzieci z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK

W imprezie udział wzięło 17 adeptów królewskiej gry. Zawody przeprowadzono na dystansie 6 dwudziestominutowych rund. Zwycięstwo w kategorii wiekowej powyżej dziesiątego roku życia odniósł Olaf Jagodziński, który wyprzedził Alana Jagodzińskiego – obaj po 4,5 punktów oraz Mikołaja Stróżyka – 4 punkty. W klasyfikacji do lat dziesięciu triumfował Karol Stanisławski – 5 punktów, wyprzedzając Mkołaja Gubałę oraz Oskara Radwańskiego – obaj po 4 punkty. W grupie wiekowej do lat ośmiu na pierwszym miejscu rywalizację zakończył z dorobkiem 3 punktów Oliwier Radwański, wyprzedając Aleksandrę Łukasik – 2,5 punktów i Leona Szeszyckiego – 2 punkty. Turniej sprawnie sędziował Mirosław Sobczak.

Nastpny i jednocześnie ostatni turniej tego cyklu w 2018 roku odbędzie sie w piątek, 23 listopada. 

Zobacz także:

Wyniki VII turnieju

Klasyfikacja generalna po VII turniejach