Zainaugurowane zostały rozgrywki Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów

W niedzielę, 28 października b.r. zainaugurowano tegoroczne rozgrywki Wielkopolskiej III oraz IV Ligi Seniorów. 

Występująca w III lidze drużyna Chrobrego II zmierzyła się w Koninie z ekiipą Smecza II Konin i zanotowała remis 3-3. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Rafał Nowak – 0,5, Marcel Butyrowski – 1, Mirosław Sobczak – 1, Nataza Klimko – 0,5. 

Natomiast w rozegranym w Gnieźnie derbowym meczu IV ligi Chrobry IV uległ w stosunku 2-3 Chrobremu III. Punkty dla Chrobrego IV zdobyli: Zygmunt Kujawski – 0,5, Witold Lewandowski – 0,5, Agata Wesołowska – 1, zaś dla Chrobrego III: Jan Wojdak – 1, Kamil Żurawski – 1, Jan Kabziński – 0,5, Mateusz Żurawski – 0,5. 

Zobacz także:

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów, grupa B