Zainaugurowano czerwcowe rozgrywki w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 6 czerwca b.r. rozegrano jedenasty turniej w ramach Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury 2014.

Tym razem był nim 7-rundowy turniej szachów szybkich P 10′, w którym udział wzięło 11 zawodników. Zwycięstwo z dorobkiem 6,5 punktów odniósł Wiesław Banach, który wyprzedził Szymona Banacha i Marka Nawrockiego – obaj po 5 punktów. Najlepszą kobietą turnieju została Paulina Kałużna z UKS Hetman Żydowo – 2 punkty. W klasyfikacji juniorów do lat 10 triumfował Mateusz Żurawski – 3 punkty; do lat 14 Antoni Kamiński – 3,5 punktów, zaś do lat 18 Szymon Banach. Turniej sprawnie sędziował Szymon Banach. Następną piątkową imprezą będzie turniej szachów błyskawicznych P 3’+2″, który zaplanowano na piątek, 13 czerwca b.r. Zapisy do 17.30, początek pierwszej rundy o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki XI turnieju szachów szybkich (P 10′) – Gniezno, 6.06.2014 r.

Klasyfikacja GP 2014 w szachach szybkich po 11 turniejach