Zainaugurowano marcowe rozgrywki GP Dyrektora MOK

W piątek, 7 marca b.r. rozegrano piąty turniej w ramach Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury 2014. Tym razem był nim 7-rundowy turniej szachów szybkich P 10′, w którym udział wzięło 14 szachistów. Zwycięstwo odniósł Wiesław Banach, który zgromadził 6,5 punktów i wyprzedził Łukasza Bardeli – 6 punktów oraz Szymona Banacha – 5 punktów. Najlepszą kobietą turnieju została Zuzanna Szeląg – 3,5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 10 triumfował Wojciech Kukorowski – 3 punkty; do lat 14 Zuzanna Szeląg, zaś do lat 18 Szymon Banach. Turniej sprawnie sędziował Szymon Banach. Następną piątkową imprezą będzie turniej szachów szybkich P 7’+3″, który zaplanowano na piątek, 14 marca b.r. Zapisy do 17.30, początek pierwszej rundy o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki V turnieju szachów szybkich (P 10′) – Gniezno, 7.03.2014 r.

Klasyfikacja GP 2014 w szachach szybkich po 5 turniejach