Zainaugurowano rozgrywki GP ELPOS-PRYMUS-MOK 2018

W piątek, 12 stycznia b.r. zainaugurowano w Miejskim Ośrodku Kultury tegoroczną edycję turnieju dla dzieci z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK.

W imprezie udział wzięło 32 adeptów królewskiej gry. Zawody przeprowadzono na dystansie 6 dwudziestominutowych rund. Zwycięstwo w kategorii wiekowej powyżej dziesiątego roku życia odniosła z dorobkiem 4 punktów Maria Kamińska, która wyprzedziła Kacpra Majchrzaka – również 4 punkty i Wiktora Jędrysa – 3,5 punktów. W klasyfikacji do lat dziesięciu triumfował z kompletem 6 punktów Karol Stanisławski, który wyprzedził Nataszę Klimko – 5 punktów i Adama Wiśniewskiego – 4,5 punktów. W grupie wiekowej do lat ośmiu na pierwszym miejscu rywalizację zakończyła Aleksandra Łukasik przed Aleksandrem Mellerem i Krzysztofem Ochotnym – wszyscy po 3 punkty. Turniej sprawnie sędziował Mirosław Sobczak.

Kolejny turniej z tego cyklu w piątek, 2 lutego. 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki 1. Turnieju GP-ELPOS-PRUMUS-MOK 2018

Zdjęcia nadesłane przez Alinę Majsner