Zakończyły się rozgrywki Wielkopolskiej III Ligi Seniorow

W minioną niedzielę, 10 marca zakończyły się trwające kilka miesięcy rozgrywki Wielkopolskiej III Ligi Seniorów, w których występuje drużyna Chrobrego II Gniezno. Podczas ostatniego zjazdu rozegranego w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie nasza ekipa odniosła zwycięstwo nad KSz Lech-WSUS Poznań w stosunku 3,5-2,5 oraz poniosła porażkę z AZS Politechniką Poznańską II Poznań 0,5-5,5. Tym samym Chrobry II z dorobkiem 12 punktów meczowych uplasował się ostatecznie w ligowej tabeli na miejscu siódmym. Warto podkreślić, że w drużynie gnieźnieńskiej w każdym meczu występowało dwóch lub nawet trzech juniorów, co zapewne uniemożliwiło zdobycie większej ilości punktów. Jednak regularna konfrontacja naszych młodych adeptów królewskiej gry z bardziej doświadczonymi i utytułowanymi zawodnikami będzie owocowała już w niedalekiej przyszłości. Punkty dla Chrobrego zdobyli: Winicjusz Fengier – 2,5 z 6 partii, Mirosław Sobczak – 4,5 z 9, junior Szymon Banach – 4,5 z 11, Emil Wiśniewski – 4 z 8, juniorka Zuzanna Szeląg – 3 z 11 oraz zawodnicy rezerwowi: Piotr Czapliński – 2 z 5, Piotr Grzelachowski – 1 z 3, junior Marek Nawrocki 1,5 z 3, Andrzej Józefczak – 2 z 2, Ireneusz Krygier – 4 z 6, junior Karol Nawrocki – 0 z 2.

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Zdjęcia ze zjazdu rozegranego w Gnieźnie dnia 6.01.2013 r.

Zdjęcia ze zjazdu rozegranego w Gnieźnie dnia 10.03.2013 r.