Zakończyły się rozgrywki Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów

W niedzielę, 28 kwietnia b.r. w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie odbył się zjazd Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów, w którego trakcie rozegrano dwie ostatnie rundy. Występujący w tych rozgrywkach zespół Chrobrego III uległ najpierw faworyzowanej ekipie KTS-W Kalisz w stosunku 0-5, a następnie przegrał z drugą drużyną tego klubu (KTS-W II Kalisz) 2:3. Tym samym Chrobry III w końcowej tabeli ligowej uplasował się na miejscu 10 z dorobkiem 8 punktów meczowych. Punkty dla gnieźnian zdobywali: Piotr Grzelachowski – 4,5 z 11 partii, Marek Nawrocki – 2,5 z 11, Karol Nawrocki – 7 z 10, Piotr Kamiński – 0 z 1, Ewa Zagrodzka-Zamiar 8,5 z 11 co stanowi najlepszy rezultat na szachownicy kobiecej, Lidia Stelmaszyk – 1,5 z 6, Wojciech Doberschütz 1 z 2, Kamil Żurawski – 0 z 3.

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki Wielkopolskiej IV ligi seniorów 2012/2013 r.