„Zakończenie Lata” – zaproszenie od Państwa Butyrowskich

Państwo Monika, Irek, Marcel i Kajtek Butyrowscy przysłali zaproszenie na familijną imprezę dla wszystkich klubowiczów LKS Chrobry Gniezno wraz z rodzinami:

Serdecznie zapraszamy do Tarnowa k/Piły (gmina Szydłowo, powiat pilski) w sobotę, 8 września na pożegnanie lata 2018. Do miejsca o charakterze wypoczynkowym, urokliwym, otoczonym lasami, do domu umiejscowionego nad rozlewiskiem rzeki Piławy.

Zapewniamy integracyjno-szachowo-grillowy piknik połączony ze spokojnym dryfowaniem kajakami po rozlewisku lub nieco bardziej ekscytującym 3-4 h spływem kajakowym rzeką Piławą ze Szwecji pod próg naszego domu. Zachęcamy serdecznie do pochwalenia się własnymi wypiekami, sałatkami, ogóreczkami czy innymi darami stołu, w których przygotowaniu jesteście Państwo najlepsi.

Zapewniamy również darmowe pole namiotowe na naszym podwórku. Dla tych, którzy nie mają własnego namiotu, udostępniamy nasze namioty: 4-os. i 2-os. A dla bardziej wymagających możemy zamówić odpłatny nocleg (55zł/os) w gospodarstwie agroturystycznym oddalonym o 10-min marszu. Gorąco zachęcamy też do udziału w w/w spływie kajakowym, niewątpliwie największej tutejszej atrakcji (30 zł za kajak 2-os. i 100 zł za transport dzielone na wszystkich płynących). Każdy uczestnik spływu dostanie obowiązkowy kapok a każde dziecko musi mieć dorosłego opiekuna (!)

Sugerowany i sprawdzony przebiegu imprezy to przyjazd do południa w sobotę, spływ w południe przez 3-4 h, popołudniowo-wieczorne grillowanie i szachowanie. A w niedzielę śniadanie i odpoczynek.


Prosimy o informację pocztą elektroniczną lub telefoniczną najpóźniej do 10 lipca o obecności osób zainteresowanych, w szczególności tych z Państwa, którzy zamierzalibyście korzystać z odpłatnego noclegu w agroturystyce i/lub spływu kajakowego, ze względu na konieczność rezerwacji kwater i /lub kajaków.

Zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy szachowo.
Monika, Irek, Marcel i Kajtek Butyrowscy

monikabutyrowska@wp.pl  tel. 692 230 930