Zakończyły się rozgrywki I ligi juniorów

We wtorek, 2 lipca b.r. zakończyły się rozgrywki I ligi juniorów, które w tym roku zorganizowane zostały w malowniczym Ustroniu. 

Występująca w nich drużyna Chrobrego zakończyła rywalizację na 6 miejscu, utrzymując się tym samym na kolejny rok w tych prestiżowych rozgrywkach. W 9 stoczonych pojedynkach Chrobry zdobył 7 punktów, odnosząc 3 zwycięstwa, ponosząc 5 porażek i notując 1 remis. Punkty dla gnieźnian na poszczególnych szachownicach zdobyli: Krzysztof Raczyński – 6,5 (III miejsce na I szachownicy), Marcel Butyrowski – 3,5, Jan Wojdak – 5,5, Karol Stanisławski – 0,5, Zuzanna Szeląg – 5,5, Lena Frąckowiak – 1,5 (wszyscy z 9 partii). Trenerem naszej ekipy w Ustroniu był Krzysztof Chojnacki.

Zobacz także:

Strona I ligi juniorów

Zdjęcia nadesłane przez Rafała Stanisławskiego