Zakończyły się rozgrywki Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów

W weekend, 16-17 lutego b.r. odbył się w Ostrowie Wielkopolskim drugi zjazd Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów, w których udział wzięły dwie drużyny Chrobrego.

Występujący w III lidze zespół Chrobrego II ostatecznie uplasował się na miejscu ósmym, zdobywając 5 punktów. Dla naszej drużyny punktowali: Jan Kukorowski – 3,5, Mateusz Żurawski – 6,5 i zdobyty srebrny medal na drugiej szachownicy, Oskar Radwański – 0,5 z 4 partii, Karol Stanisławski – 5 z 5 partii i zdobyty brązowy medal na trzeciej szachownicy, Mikołaj Gubała – 3,5, Lena Frąckowiak – 2,5, Anna Oszutowska – 0,5. 

Natomiast występująca w IV lidze ekipa Chrobrego III zdobyła 11 punktów i w stawce 20 zespołów zakończyła rywalizację na miejscu czwartym. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Maciej Stanczewski – 3, Stanisław Borkowski – 6,5 (wypełniona norma na II kategorię i zdobyte drugie miejsce na drugiej szachownicy), Adam Wiśniewski – 0,5 z 3 partii, Karol Szeszycki 1 z 6 partii, Tymoteusz Bakaj – 6, Natasza Klimko – 6,5, Aleksandra Łukasik – 6,5. 

Zobacz także: 

Wyniki III ligi

Wyniki IV ligi