Zakończyły się rozgrywki Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

W miniony weekend, 20 i 21 maja br. odbył się w Kórniku ostatni zjazd tegorocznej edycji Wielkopolskiej III Ligi Seniorów, podczas którego rozegrano trzy rundy. Chrobry II odniósł jedno zwycięstwo i zanotował dwa remisy. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Szymon Banach – 1,5, Andrei Maksimenko Jr – 2,5, Rafał Nowak – 3, Karol Stanisławski – 1, Witold Lewandowski – 1,5 (wszyscy z 3 partii), Monika Berlik – 0,5 z 2 partii, Ewa Zamiar-Zagrodzka – 0 z 1 partii.

W końcowej tabeli nasza drużyna uplasowała się na miejscu 7 z dorobkiem 8 punktów meczowych. Zdobycze punktowe zawodników Chrobrego II w tegorocznych rozgrywkach przedstawiają się następująco:

Szymon Banach – 6 (9)

Andrei Maksimenko Jr – 4 (8)

Rafał Nowak – 3 (3)

Karol Stanisławski – 4 (9)

Dariusz Łunkiewicz – 2 (3)

Emil Wiśniewski – 1 (1)

Mirosław Sobczak – 1 (3)

Zygmunt Kujawski – 0,5 (3)

Witold Lewandowski – 3 (5)

Ewa Zamiar-Zagrodzka – 1,5 (4)

Monika Berlik – 0.5 (5)

Strona Wielkopolskiej Ligi Seniorów