Zakończyły się rozgrywki Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Występująca w rozgrywkach Wielkopolskiej III Ligi Seniorów drużyna Chrobrego II rozegrała dwa ostatnie mecze ulegając ekipie ASSz Lipno II Stęszew 2-4 oraz pokonując zespół KSz Lech-WSUS Poznań 4-2. Tym samym, po rozegraniu 11 rund Chrobry II w stawce 12 drużyn uplasował się na miejscu 9 z dorobkiem 7 punktów meczowych. W całych rozgrywkach punkty dla gnieźnieńskiego zespołu zdobyli: Szymon Banach – 1 z 1 partii, Rafał Nowak – 1 z 2, Jan Kukorowski 2 z 7, Jarosław Tomczykowski – 1 z 8, Anna Oszutowska – 4 z 7, Ryszard Kujawski – 1,5 z 2, Zygmunt Kujawski – 3,5 z 10, Emil Wiśniewski – 1 z 1, Witold Lewandowski – 4,5 z 8, Mateusz Żurawski – 1,5 z 4, Karol Stanisławski – 4,5 z 5, Wojciech Gawrysiak – 0 z 1, Ewa Zamiar – 1 z 3.

Zobacz także:

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów