Zakończyły się tegoroczne rozgrywki Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów

W miniony weekend, 18-19 maja b.r. zakończyły się tegoroczne rozgrywki Wielkopolskiej III i IV
Ligi Seniorów, w których udział brały zespoły gnieźnieńskiego Chrobrego.

Występująca w III lidze drużyna Chrobrego II, podczas ostatniego zjazdu w Ślesinie
zanotowała jedno zwycięstwo, zaś dwóch meczach poniosła porażkę. Tym samym nasz zespół zakończył rywalizację na miejscu 7.

Punkty dla gnieźnian zdobywali: Rafał Nowak – 2,5 z 3 partii, Mirosław Sobczak – 3,5 z 8, Karol Stanisławski – 2 z 6, Dariusz Łunkiewicz – 1,5 z 3, Zygmunt Kujawski – 3 z 8, Michał Gołańczyk – 5,5 z 9 i wypełniona norma na I kategorię, Kacper Roj 0,5 z 3, Ewa Zamiar – 4 z 9.

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Natomiast podczas ostatniego zjazdu IV ligi, który także rozegrany został w Ślesinie drużyna Chrobrego III odniosła trzy zwycięstwa i zakończyła rozgrywki na drugim stopniu podium,

Punkty dla Chrobrego III zdobywali: Szymon Banach – 9 z 10 partii, pierwsze miejsce na 1 szachownicy i wypełniona norma kandydata na mistrza, Michał Górecki – 6 z 11, Jan Szeszycki – 9 z 11, pierwsze miejsce na 3 szachownicy i wypełniona norma na I kategorię, Adam Górecki – 2 z 7, Ryszard Szeszycki – 3 z 5, Anna Oszutowska – 9 z 11, pierwsze miejsce na 5 szachownicy.

Chrobry IV podczas zjazdu w Ślesinie poniósł trzy porażki i w ligowej tabeli uplasował się na miejscu 12.

Dla Chrobrego IV punktowali: Iwo Maciejewski – 0 z 2 partii, Krzysztof Nawrocki – 3,5 z 7 i wypełniona norma na II kategorię, Tomasz Nawrocki – 0 z 7, Franciszek Błochowiak – 0,5 z 2, Sebastian Błochowiak 0 z 2, Wojciech Drzewiecki – 1 z 7, Wojciech Trzciński – 0 z 4, Maurycy Ciesielski – 1 z 4, Milena Lieske – 1 z 11, Oliwia Ciesielska – 0 z 2.

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów