Zaległa informacja o piątkowym turnieju szachów szybkich w ramach GP Dyrektora MOK

Nadrabiając zaległości wynikające z przerwy w funkcjonowaniu naszej strony internetowej podajemy wyniki piątego turnieju szachów szybkich (P 8’+3″), który rozegrany został w dniu 8 maja b.r.

W rywalizacjo przeprowadzonej systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, w gronie 14 uczestników zwyciężył Mirosław Sobczak – 6,5 punktów, który wyprzedził Szymona Banacha – 5 punktów oraz Dawida Romańskiego – 4,5 punktów. 

Porządkując relacjonowanie wyników z cyklu GP Dyrektora MOK, w ramach której odbywają się piątkowe turnieje przypominamy (informowaliśmy o tym wcześniej), że 12 czerwca b.r. odbył się szósty turniej szachów szybkich (P 8’+3″). Tym razem na jego starcie stanęło 12 szachistów. Zwycięstwo z dorobkiem 7 punktów odniósł Łukasz Bardeli, który wyprzedził  Jana Kukorowskiego i Wiesława Banacha – obaj po 5 punktów.

Następną zaplanowaną imprezą będzie turniej szachów błyskawicznych P 3’+2″, który rozegrany zostanie w dniu 26 czerwca. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki V turnieju GP Dyrektora MOK 2015 w szachach szybkich – Gniezno, 8.05.2015 roku

Klasyfikacja indywidualna GP Dyrektora MOK 2015 po V turniejach

Klasyfikacja drużynowa GP Dyrektora MOK 2015 po V turniejach

Wyniki VI turnieju GP Dyrektora MOK 2015 w szachach szybkich – Gniezno, 12.06.2015 roku

Klasyfikacja indywidualna GP Dyrektora MOK 2015 po VI turniejach

Klasyfikacja drużynowa GP Dyrektora MOK 2015 po VI turniejach