Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej

Z wielką przyjemnością informujemy, że z dniem dzisiejszym wystartowała nasza nowa strona internetowa. Mimo że jej adres pozostał ten sam, to w wystroju jak i treści zmieniło się niemal wszystko. Sympatyków „królewskiej gry”, zwłaszcza z Gniezna, zapraszamy do regularnego jej odwiedzania. Oprócz aktualnych wyników rozgrywanych w Gnieźnie imprez szachowych oraz turniejów zewnętrznych, w których udział biorą szachiści Chrobrego, na stronie znaleźć będzie można wiele ciekawostek. Polecamy zwłaszcza odwiedzenie zakładek z galerią zdjęć, historią gnieźnieńskich szachów czy z wynikami poszczególnych turniejów.

Strona w wielu miejscach i aspektach wymaga jeszcze uzupełnienia czy wręcz stworzenia od podstaw. Będziemy to systematycznie czynić, zwłaszcza w zakresie umieszczania zdjęć z minionych lat. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do współpracy. Prosimy o przesyłanie na adres klubu wszelkich zdjęć z imprez szachowych (nie tylko tych organizowanych w Gnieźnie). Osoby, które dysponują starymi dokumentami, dyplomami, plakatami, blankietami partii, fotografiami czy innymi materiałami o tematyce szachowej, które można by zeskanować lub sfotografować prosimy bardzo o kontakt. Pragnęlibyśmy je wypożyczyć i umieścić na naszej stronie internetowej.

Zależy nam bardzo na tym, aby stronę regularnie odwiedzała jak największa liczba gości, która znajdzie dla siebie coś ciekawego. W tym celu zaproponowaliśmy mi.in. całoroczny konkurs w rozwiązywaniu zadań szachowych „Gnieźnieńska dwuchodówka 2011″. Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znaleźć można pod diagramem z zadaniem”. Uwaga: rozwiązania zadania nr 1 nadsyłać można do niedzieli 30 stycznia włącznie.

Jeszcze raz bardzo zapraszamy

Zarząd LKS Chrobry Gniezno