Zapraszamy do zapisywania się do sierpniowego turnieju „Szachy na basenie”

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w I Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Szachy na basenie”, który rozegrany zostanie w dniach 11-15 sierpnia b.r. na terenie GOSiR-u w Gnieźnie prosimy o wcześniejsze zapisywanie się.

Szczegóły znajdują się w umieszczonym na naszej stronie komunikacie o turnieju oraz linkach kierujących do poszczególnych turniejów (A, B lub C).

 

Pomimo że termin zgłoszeń upływa w dniu 31 lipca b.r., to jednak prosimy (o ile to możliwe) o wcześniejsze zapisywanie się do grup turniejowych. Turniej ten odbędzie się bowiem po raz pierwszy i ze względów organizacyjnych zależy nam na wcześniejszym poznaniu – choćby orientacyjnej – liczby uczestników.

Każdego uczestnika imprezy pragniemy obdarować okolicznościową koszulką turniejową. Z tego też względu – oprócz zapisywania się do turnieju – prosimy bardzo o zgłaszanie na adres mailowy: mco@interia.pl  rozmiaru koszulki, który mamy Państwu przygotować.