Zapraszamy na inaugurację szachowego sezonu 2012!

Wszystkich miłośników „królewskiej gry” pragniemy zaprosić na oficjalną inaugurację szachowego sezonu 2012, która odbędzie się w piątek, 13 stycznia b.r. o godzinie 17.30 w auli Miejskiego Ośrodka Kultury.
Na wstępie podsumujemy ubiegłoroczną edycję turniejów Grand Prix Dyrektora MOK oraz całoroczny konkurs w rozwiązywaniu zadań szachowych „Gnieźnieńska dwuchodówka 2011”. Zwycięzcom w poszczególnych grupach wręczone zostaną nagrody, puchary i dyplomy.
Bezpośrednio po uroczystości (ok. 17.45) rozpocznie się pierwszy z dwudziestu tegorocznych turniejów rozgrywanych w ramach Grand Prix Dyrektora MOK, a tym samym inauguracja szachowego sezonu 2012 w Gnieźnie. Będzie to turniej szachów błyskawicznych P 3’+2″. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Zobacz także: