Zapraszamy na turniej klasyfikacyjny!

Pragniemy zaprosić wszystkich szachistów do wzięcia udziału w Zimowym Turnieju Klasyfikacyjnym o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury, który rozegrany zostanie w sobotę i niedzielę, 26 i 27 lutego 2011 roku w gnieźnieńskim MOK-u.

Pragniemy zaprosić wszystkich szachistów do wzięcia udziału w Zimowym Turnieju Klasyfikacyjnym o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury, który rozegrany zostanie w sobotę i niedzielę, 26 i 27 lutego 2011 roku w gnieźnieńskim MOK-u. Turniej ma charakter otwarty i przeznaczony jest dla wszystkich miłośników „królewskiej gry”, którzy legitymują się III, IV, V kategorią szachową bądź też nie posiadają żadnej kategorii. Głównym celem rozegrania turnieju jest możliwość zdobycia przez jego uczestników wyższych kategorii szachowych. Mamy nadzieję, że w turnieju liczny udział wezmą zwłaszcza juniorzy ze Szkółki Szachowej MOK, grający w szachy ich rodzice oraz szachiści z terenu Gniezna i okolic, którzy pragnęliby powrócić do rywalizacji turniejowej. Szczegółowe informacje znaleźć można w znajdującym się poniżej komunikacie o turnieju.

 

Zobacz także:

Zimowy Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Dyrektora MOK – komunikat

Zimowy Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Dyrektora MOK – zgłoszenia turniej A

Zimowy Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Dyrektora MOK – zgłoszenia turniej B