Zapraszamy na turniej z okazji Dnia Dziecka

Zapraszamy wszystkich młodych adeptów szachów z terenu Gniezna i okolic na turniej z okazji Dnia Dziecka, który rozegrany zostanie w sobotę, 4 czerwca b.r. w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w godzinach 11.00-14.00.

W turnieju mogą wystąpić juniorzy z rankingiem nie wyższym niż 1600 (do III kategorii szachowej włącznie). Zapisy (bezpłatne) trwają do godziny 10.40. Odprawa techniczna o godzinie 10.45. Otwarcie turnieju o 10.55. Start I rundy punktualnie o godzinie 11.00. W przypadku spóźnienia, zawodnik może przystąpić do turnieju od II rundy. Przewidziane są statuetki szachowe dla pierwszych trzech zawodników w grupie: III kategorii, IV kategorii, V kategorii, bez kategorii oraz statuetka dla najlepszej zawodniczki turnieju. Wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Tempo gry oraz ilość rund uzależniona będzie od ilości uczestników i podana zostanie bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju.