Zaproszenie dla juniorów do wzięcia udziału w interesującej Grand Prix

Zamieszczamy zaproszenie kierowane pod adresem wszystkich uczniów szkół podstawowych, a zwłaszcza członków naszego klubu do wzięcia udziału w nowym projekcie, przygotowanym m.in. przez Ministerstwo Cyfryzacji, czyli Szachowym Grand Prix OSE.

Rywalizacja przebiegać będzie w dwóch etapach:

I etap – eliminacje dla województw południowej Polski, które odbędą się w sobotę, 7.10 we Wrocławiu oraz – co istotne dla uczniów z województwa wielkopolskiego – eliminacje dla województw północnej Polski, które odbędą się w sobotę, 21.10 w Bydgoszczy (zgłoszenia do 13.10).

II etap – turniej finałowy, który rozegrany zostanie 4.11 w Warszawie.

Zawodnicy reprezentują nie kluby sportowe, ale szkoły, do których uczęszczają!

Zapraszamy do zapoznania się z wszelkimi informacjami, zamieszczonymi na stronie projektu i wzięcia w nim udziału.

Strona Szachowego Grand Prix OSE

Strona w serwisie Chessmanager (chłopcy klas 3-4 oraz pozostałe grupy turniejowe)