Zaproszenie do włączenia się w organizację turnieju pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Wszystkie osoby związane z naszym klubem mają możliwość przyczynienia się do godnego i uroczystego uczczenia naszych bohaterów, włączając się w organizację V Ogólnopolskiego Turnieju Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Forma pomocy może być różna i uzależniona jest oczywiście od chęci, czasu, możliwości czy umiejętności. Mile widziane są osoby do pomocy w przygotowaniu sali gry (ustawianie krzeseł, rozstawianie szachownic i bierek, ustawianie zegarów, wieszanie banerów reklamowych itd.). Zaczynamy w piątek, 9 marca od godziny 18.00 w sali widowiskowej II LO.

Z chęcią przyjmiemy też różnego rodzaju wypieki oraz przekąski, którymi poczęstujemy naszych gości podczas sobotniego i niedzielnego turnieju.

Osoby zainteresowane włączeniem się w organizację turnieju prosimy o kontakt z Wiesławem Banachem pod numerem tel. 661138960