Zaproszenie na najęcia Szkółki Szachowej MOK

Z początkiem października (od 2.10 b.r.). w wyremontowanych pomieszczeniach Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Łubieńskiego ruszają zajęcia Szkółki Szachowej MOK. Odbywać się one będą z uwzględnieniem dotychczasowego podziału na grupy z zachowaniem ubiegłorocznych dni tygodnia, godzin oraz kwoty odpłatności.

Zajęcia grupy początkującej odbywać się będą w poniedziałki w godzinach 16.30 i 18.00. Prowadzącym je będzie Mirosław Sobczak.

Zajęcia dla grupy zaawansowanej planowane są podobnie jak w latach ubiegłych we wtorki w godzinach 17.00-19.00 i prowadzone będą przez Krzysztofa Chojnackiego.

Zajęcia w grupach średnio zaawansowanych, podobnie jak w latach ubiegłych, odbywać się będą w środy i czwartki, w godzinach 17.00-19.00. Prowadzącym je będzie Andrzej Józefczak.

Integralnym elementem szkolenia będą również imprezy szachowe organizowane przez LKS Chrobry Gniezno, a w szczególności, rozgrywane w piątkowe popołudnia turnieje w ramach Grand Prix Dyrektora MOK (ich regulamin oraz terminarz podamy w późniejszym terminie).

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z szachami i edukację pod okiem doświadczonego instruktora prosimy o kontakt z Mirosławem Sobczakiem, tel.: 793 427 836.