Zaproszenie na niecodzienną imprezę szachową

Wszystkich miłośników królewskiej gry zapraszamy do wzięcia udziału w niecodziennej imprezie szachowej, która odbędzie się w niedzielę, 20 września 2015 roku. Będzie nią rozgrywany na 10 szachownicach mecz pomiędzy reprezentantami Gniezna a zawodnikami „Reszty Świata”

Jego celem – oprócz popularyzacji rozgrywek szachowych w Internecie – jest godne uczczenie Międzynarodowego Dnia Pokoju. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami umieszczonymi w poniższym komunikacie. Swój udział w tych towarzyskich zawodach potwierdziło już kilkoro renomowanych zawodników z kraju i zagranicy! Oczywiście zachęcamy też kibiców do śledzenia rywalizacji on-line i komentowania nie tylko poszczególnych partii „na żywo”, ale także wszelkich wydarzeń z nią związanych.

Zobacz także:

Komunikat o Internetowym Meczu Szachowym Gniezno – „Reszta Świata”