Zaproszenie na spotkanie wigilijno-noworoczne

Zarząd LKS Chrobry Gniezno pragnie zaprosić członków naszego klubu oraz wszystkich miłośników szachów na spotkanie wigilijno-noworoczne, które odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w piątek, 13 grudnia o godzinie 17.30. Bezpośrednio po spotkaniu, czyli około godziny 18.00 rozpocznie się ostatni turniej tegorocznego cyklu GP Dyrektora MOK P 3’+2″ oraz GP szkółki szachowej MOK.

Spotkanie będzie okazją do wręczenia pucharów i nagród zwycięzcom tegorocznych GP oraz podziękowań i podsumowań z okazji jubileuszu 15-lecia tych rozgrywek.

Członkowie klubu, którzy chcieliby w jakikolwiek sposób włączyć się w organizację spotkania (np. przygotowanie wypieków) proszeni są o telefoniczny bądź mailowy kontakt z prezesem Emilem Wiśniewskim (501779633, mco@interia.pl).