Zaproszenie na tegoroczne „Zakończenie Lata”

Zamieszczamy zaproszenie na „Zakonczenie Lata” przesłane przez Państwo Butyrowskich:

Państwo Monika, Irek, Marcel i Kajtek Butyrowscy zapraszają na familijną imprezę dla klubowiczów LKS Chrobry Gniezno wraz z rodzinami:

Serdecznie zapraszamy do Tarnowa k/Piły (gmina Szydłowo, powiat pilski) w sobotę 7 września na pożegnanie lata 2019. Odbędzie się tu piknik integracyjno-grillowo-szachowy, w domu umiejscowionym nad rozlewiskiem rzeki Piławy, w miejscu o charakterze wypoczynkowym, urokliwym, otoczonym lasami. Piknik połączony będzie z 3 h spływem kajakowym rzeką Piławą z Tarnowa do rozlewiska na rzece Gwdzie.

Zapewniamy darmowe pole namiotowe na naszym podwórku. Dla tych, którzy nie mają własnego namiotu, udostępniamy nieodpłatnie 2 własne namioty: 4-os. i 2-os.

Bardziej wymagający mogą samodzielnie zamówić odpłatny nocleg (25zł-60zł/os) w gospodarstwach agroturystycznych w pobliżu (dwa pierwsze – kilka minut marszu, pozostałe – kilka minut jazdy):

Państwo Michno http://www.agroustasia.pl/  

Państwo Ośko https://www.agroska.pl/

Państwo Moździerscy http://www.ujedrusiatarnowo.pl/

Państwo Staszewscy   http://www.jakanie.com.pl/baba-jaga-wiejski-domek

Państwo Waśko https://www.chatanapolanie.pl/rezerwacja

Gorąco zachęcamy do udziału w spływie kajakowym, niewątpliwie największej tutejszej atrakcji. Koszty spływu to: 40 zł za kajak 2-os. oraz 100 zł za transport dzielone na max. 24 płynących lub 200 zł dzielone na więcej niż 24 płynących. Każdy uczestnik spływu dostanie obowiązkowy kapok a każde dziecko musi mieć również dorosłego opiekuna (!)

Zbiórka (!) przed spływem jest zaplanowana na godz. 10.00 rano w sobotę. Natomiast po spływie nastąpi popołudniowo-wieczorne grillowanie i szachowanie. A w niedzielę śniadanko.

Prosimy o informację pocztą elektroniczną lub telefoniczną najpóźniej do 15 sierpnia o obecności osób zainteresowanych, w szczególności osób uczestniczących w spływie kajakowym, ze względu na konieczność rezerwacji kajaków. Zachęcamy też serdecznie do kontaktu w kwestii ogarnięcia i podziału zadań grillowo-kulinarnych.

Zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy szachowo.
Monika, Irek, Marcel i Kajtek Butyrowscy

monikabutyrowska@wp.pl

tel. 692 230 930