Zaproszenie na turniej błyskawiczny

Pragniemy zaprosić wszystkich miłośników szachów na turniej błyskawiczny, który rozegrany zostanie w poniedziałek, 12 sierpnia b.r. o godzinie 11.00 jako impreza towarzysząca II Turniejowi o Puchar Dyrektora GOSiR „Szachy na basenie”. Pierwotnie w tym czasie – jako impreza towarzysząca – miały odbywać się zawody pływacko-szachowe, jednak ze względu na nikłe zainteresowanie (5 osób) zarząd Chrobrego postanowił zorganizować towarzyski turniej blitza, który będzie miał następującą formułę:

Miejsce: teren GOSiR, Gniezno, ul. Jolenty 5

Termin: poniedziałek, 12 sierpnia 2013 roku od godziny 11.00, zapisy do 10.45.

System rozgrywek: 11 rund systemem szwajcarskim, tempem 3’+2″ za posuniecie.

Nagrodą za I miejsce jest puchar

Wstęp wolny.

Serdecznie wszystkich zapraszamy, niezależnie od wieku i posiadanej kategorii szachowej!