Zaproszenie na turnieje z okazji Dnia Dziecka

Wszystkich młodych adeptów sportu szachowego zapraszamy do udziału w dwóch turniejach współorganizowanych przez nasz klub z okazji Dnia Dziecka. 

Pierwszym z nich będzie impreza zaplanowana na 2 czerwca (klasy III-VI SP) i 3 czerwca (klasy I-II SP) w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie, zaś drugim zawody dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, które odbędą się w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Szczytnikach Duchownych w dniu 10 czerwca. Szczegóły w zamieszczonych poniżej komunikatach organizacyjnych. Wszystkich serdecznie zapraszamy!  

Zobczak także:

Komunikat turniejów z okazji Dnia Dziecka w Gnieźnie

Komunikat turnieju z okazji Dnia Dziecka w Szczytnikach Duchownych

Plakat Indywidualnych Mistrzostw powiatu gnieźnieńskiego szkół podstawowych i gimnazjum w szachach z okazji Dnia Dziecka