Zaproszenie na „Zakończenie Lata”

Państwo Monika, Irek, Marcel i Kajtek Butyrowscy przysłali zaproszenie na imprezę familijną, która odbędzie się w sobotę, 17 września w Tarnowie koło Piły.

Zapraszamy serdecznie wszystkich klubowiczów LKS Chrobry Gniezno wraz z rodzinami na imprezę familijną do Tarnowa koło Piły w sobotę 17 września. Tutaj – w Tarnowie – pożegnamy szachowe lato A.D.2016.

Zapewniamy dobrą zabawę oraz darmowe pole namiotowe na naszym podwórku. Dla tych, którzy nie mają własnego namiotu udostępnimy nasz: 4 + 2 osobowy. Jest też kilka miejsc w domu, a dla bardziej wymagających możemy zamówić (odpłatny) nocleg w nieodległym gospodarstwie agroturystycznym (spacerkiem 5 minut, biegiem – minutę).

Miejsce imprezy na wskroś szachowej o charakterze przede wszystkim integracyjnym jest przeurocze. Rozlewisko rzeki Piławy, okoliczne lasy i bory, gwarantowany piękny zachód słońca, no i na koniec brak zasięgu wszelkich sieci komórkowych – to wszystko zaprasza szanownych Państwa w nasze skromne progi.

Zachęcamy serdecznie do pochwalenia się własnymi wypiekami, sałatkami, ogóreczkami czy innymi darami stołu, w których przygotowaniu jesteście Państwo najlepsi. I nie ważne kto w Państwa domu piecze, czy gotuje – równie dobrze będą wszystkim smakować potrawy przygotowane przez Panią jak i Pana Waszego domu. W tej materii honorujemy pełne równouprawnienie.
Zakładamy również, że nie zapomnicie Państwo zabrać z sobą wody rozmownej oraz innych soczków owocowych lub chmielowych mniej lub bardziej gazowanych, zgodnych z własnym upodobaniem.

Kto zechce, będzie mógł przed wieczorną ucztą popływać naszymi dwoma kajakami po rozlewisku, bardziej ambitnych zapraszamy na 3 – 4 godzinny spływ kajakowy rzeką Piławą ze Szwecji aż pod próg naszego domu.

Dzień później w Trzciance odbędzie się VI Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica. Tam w niedzielę pojedziemy pograć w szachy, spotkać się z arcymistrzami i ugrać kilka cennych punktów.

Program imprezy poniżej:

Przebieg:

10:00  przyjazd w sobotę do Tarnowa (Tarnowo 26, 64-930 Szydłowo);

11:00  wyjazd z Tarnowa do miejscowości Szwecja;

12:00  rozpoczęcie spływu rzeką Piławą na odcinku Szwecja – Tarnowo (każdy uczestnik dostanie obowiązkowy kapok, każde dziecko musi mieć dorosłego opiekuna);

od 16:00, do: „jak długo siły pozwolą” (grill, ognisko, sport, muzyka, gry „i co ino”);

07:00-7.30  pobudka i śniadanie;

8:45 wyjazd w niedzielę na turniej szachowy do Trzcianki.

Koszty:

nocleg we własnych namiotach – darmowo;
nocleg w naszym namiocie – darmowo;

nocleg w naszym domu – darmowo;

nocleg w agroturystyce – 40 zł od osoby;

dryf dwoma naszymi kajakami po rozlewisku – darmowo;

wypożyczenie kajaków na spływ – 30zł za 2-os. kajak;

transport kajaków – 100 zł łącznie za wszystkie kajaki (jakoś się podzielimy).

Prosimy o informację pocztą elektroniczną lub telefonicznie najpóźniej do 10 września przede wszystkim tych z Państwa, którzy jesteście zainteresowani spływem kajakowym, jak też noclegami w gospodarstwie agroturystycznym. To bardzo ważne abyśmy mogli zarezerwować odpowiednią ilość kajaków oraz miejsc noclegowych.
Oto adres i nr telefonu:
irebut@wp.pl , 698 651 304 (Irek Butyrowski).

Zapraszamy serdecznie, pozdrawiamy szachowo.
Monika, Irek, Marcel i Kajtek Butyrowscy