Zawodnicy Chrobrego na turniejach w Kościelcu i Obrze

W pierwszym tygodniu ferii zimowych, w dniach 1-5 lutego br. pięciu zawodników Chrobrego rywalizowało w 9-rundowych turniejach szachów klasycznych w Kościelcu i Obrze.

W I Ogólnopolskim Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2017, w grupie A wziął udział junior Jan Wojdak. W stawce 34 zawodników reprezentant Chrobrego zgromadził 4 punkty i zajął miejsce 21.

W VIII Memoriale Ziemowita Zgierskiego – Obra Zima Open 2017, w grupie A uczestniczyło 28 szachistów. Nasi juniorzy uplasowali się na miejscach: 11 – Jan Kukorowski – 4,5 punktów, 14 – Marcel Butyrowski i 20 – Witold Lewandowski – obaj po 4 punkty.

W stawce 36 zawodników turnieju w Obrze, w grupie B  Jacek Kukorowski zgromadził 5,5 punktów i zajął miejsce 8.

Zobacz także:

Wyniki I Ogólnopolskiego Turnieju Szachowego o Mistrzostwo Gminy Kościelec- grupa A

Wyniki VIII Memoriału Ziemowita Zgierskiego- Obra Zima OPEN A

Wyniki VIII Memoriału Ziemowita Zgierskiego- Obra Zima OPEN B