Zawodnicy Chrobrego na turniejach w Poznaniu i Turku

Nie próżnują zawodnicy Chrobrego i aktywnie spędzają dni wolne rywalizując w turniejach szachów błyskawicznych, szybkich i klasycznych organizowanych na terenie Wielkopolski. W sobotę, 10 grudnia w Otwartych Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Szachach Błyskawicznych wziął udział Dawid Romański. Zawody, które zgromadziły na starcie 24 graczy rozegrano na dystansie 7 rund tempem po 5 minut na zawodnika. Nasz junior zgromadził 3,5 punktów i zajął miejsce 14.

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Szachach Szybkich, rozegrane tego samego dnia, zgromadziły 33 uczestników. W 9-rundowym turnieju (P’15) Dawid Romański zdobył 5 punktów i uplasował się na miejscu 11, zaś Marek Romański zgromadził 3,5 punktów, co pozwoliło mu zająć 29 lokatę.

W Poznaniu, w dwudniowym turnieju (10-11 grudnia) pod nazwą „Szachowi Giganci”, w grupie Open Maksymilian Łepski w 5 partiach klasycznych (60’+30” na ruch) zdobył 3,5 punktów i w stawce 12 zawodników zajął 3 miejsce.

W turnieju „Szachowi Giganci”, w grupie B z udziałem 19 juniorów Aleksander Łepski po rozegraniu 7 rund tempem 60’+10” na ruch zgromadził 2 punkty i uplasował się na miejscu 18.

Zobacz także:

Wyniki Otwartych Mistrzostw Powiatu tureckiego w szachach błyskawicznych

Wyniki Otwartych Mistrzostw Powiatu tureckiego w szachach szybkich

Szachowi Giganci grupa Open

Szachowi Giganci grupa B