Zawodnicy Chrobrego triumfują w Mroczy i Tarnowie Podgórnym!

Po padnemicznej przerwie do normalności zaczyna powracać życie szachowe. W rozegranych w mijający weekend dwóch turniejach szachów szybkich triumfowali reprezentanci gnieźnieńskiego Chrobrego.

W sobotę, 29 maja w rozegranym w Mroczy V Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży o Puchar Prezesa klubu Luks FENIKS (9 rund tempem P 15) bardzo dobrze spisali się bracia Jagodzińscy. W stawce 29 uczestników zwyciężył z dorobkiem 8 punktów Olaf Jagodziński, a trzeci był Alan Jagodziński – 6,5 punktów.

Natomiast w niedzielę, 30 maja odbył się w Tarnowie Podgórnym III Turniej pod patronatem Wójta Gminy Tarnowo Podgórne. W silnie obsadzonym turnieju głównym (9 rund tempem P 10’+2”) z udziałem 50 zawodników cenne zwycięstwo z dorobkiem 8 punktów odniósł Krzysztof Raczyński. Na miejscu 27 rywalizację zakończył Michał Górecki – 4 punkty, zaś na 47 Iwo Maciejewski – 3 punkty. W turnieju juniorów do rankingu 1250 (6 rund tempem P 30’) w stawce 62 uczestników Adam Górecki uplasował się na miejscu 35 – 3 punkty.

Zobacz także:

Wyniki turnieju w Mroczy

Wyniki turnieju głównego w Tarnowie Podgórnym

Wyniki turnieju juniorskiego w Tarnowie Podgórnym

Zdjęcia nadesłane przez Łukasza Góreckiego

Zdjęcia nadesłane przez Darię Maciejewską:

Zdjęcie nadesłane przez Adama Jagodzińskiego: