Zawodnicy Chrobrego triumfują w Poznaniu!

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy gnieźnieńskiego, których liczne grono wystąpiło w Poznaniu w dniach 28-29 grudnia b.r. w dwóch turniejach szachów klasycznych. W 5 -rundowym VII Bożonarodzeniowym Turnieju A FIDE OPEN Poznań, w stawce 40 uczestników zwyciężył Szymon Banach, zaś Rafał Nowak był trzeci. Natomiast w 7-rundowym VII Bożonarodzeniowym Turnieju Klasyfikacyjnym B (bk-III kat.) w stawce 60 uczestników Anna Oszutowska zakończyła rywalizację na miejscu drugim.

 

W obu grupach turniejowych nasi reprezentanci uplasowali się na następujących pozycjach:

Turniej A:

1 – Szymon Banach

3 – Rafał Nowak

6 – Mirosław Sobczak

7 – Witold Lewandowski

11 – Łukasz Nowak

37 – Karol Stanisławski

Wyniki turnieju A

 

Turniej B:

2 – Anna Oszutowska

25 – Aleksandra Łukasik

26 – Oskar Radwański

35 – Michał Górecki

43 – Mikołaj Gubała

49 – Oliwier Radwański

Wyniki turnieju B