Zawodnicy Chrobrego w Mistrzostwach Polski w Szachach Błyskawicznych

W ubiegłą niedzielę, 21 października b.r. pięciu zawodników Chrobrego Gniezno reprezentowało nasz klub w rozegranych w Bydgoszczy Mistrzostwach Polski w Szachach Błyskawicznych P 3’+2″. Najpierw odbył się 15-rundowy turniej indywidualny, w którym Udział wzięło 134 zawodników. Gnieźnianie uplasowali się na następujących pozycjach: 49 Mirosław Sobczak, 57 Jan Kujawski – obaj po 8 punktów, 67 Paweł Nawrocki – 7,5 punktów, 88 junior Karol Nawrocki – 7 punktów, 105 junior Marek Nawrocki – 6 punktów. Zwycięstwo odniósł arcymistrz Bartosz Soćko – 12,5 punktów.

Następnie odbył się 11-rundowy turniej drużynowy, w którym udział wzięło 21 ekip. Nasz zespół zakończył rywalizację na miejscu z dorobkiem 10 punktów. Punkty dla Chrobrego zdobyli: Mirosław Sobczak – 5, Karol Nawrocki – 1, Marek Nawrocki – 6, Jan Kujawski – 6,5 (wszyscy z 10 partii), rezerwowy Paweł Nawrocki nie wystąpił. Mistrzem Polski został zespół KSz Odrodzenie Kożuchów.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki IMP w Szachach Błyskawicznych, Bydgoszcz, 21.10.2012 r.

Szczegółowe wyniki DMP w Szachach Błyskawicznych, Bydgoszcz, 21.10.2012 r.

Galeria zdjęć z I i DMP w Bydgoszczy