Zawodnicy Chrobrego w Pleszewie

Ośmioro szachistów Chrobrego Gniezno wzięło udział w zorganizowanym w niedzielę, 15 września b.r. w Pleszewie III Ogólnopolskim Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Pleszewa.

Gnieźnieńscy zawodnicy rywalizowali w trzech osobnych turniejach: w turnieju otwartym (Open) oraz w dwóch turniejach juniorskich. W ośmiorundowym turnieju otwartym (P 15′) trzecie miejsce z dorobkiem 6 punktów zajął Szymon Banach, zaś dwunasty był Marek Romański – 4 punkty. W turnieju juniorskim do lat 14 Jan Kukorowski – po zgromadzeniu 5 punktów – uplasował się na miejscu czwartym, siódmy był Dawid Romański, zaś najlepsza wśród dziewcząt Zuzanna Szeląg była dziesiąta – oboje 4 punkty. Natomiast w turnieju do lat 10 rozegrano 6 rund po 30 minut dla zawodnika. Tutaj miejsce siedemnaste zajął Wojciech Kukorowski, dziewiętnasty był Aleksander Łepski – obaj po 3 punkty, zaś Maksymilian Łepski zakończył zawody na miejscu trzydziestym (2 punkty) i tym samym wypełnił normę na V kategorię.

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju OPEN – Pleszew, 15.09.2013 r.

Szczegółowe wyniki turnieju do lat 14 – Pleszew, 15.09.2013 r.

Szczegółowe wyniki turnieju do lat 10 – Pleszew, 10.09.2013 r.

Relacja ze strony organizatora turnieju