Zawodnicy Chrobrego wystąpili w Nakle nad Notecią

W sobotę i niedzielę, 16 i 17 października b.r. odbył się w Nakle nad Notecią turniej szachowy, w którym udział wzięło kilkoro zawodników gnieźnieńskiego Chrobrego. W grupie A i B rywalizowano w ramach 74. Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w szachach, natomiast grupa C przeznczona była dla najmłodszych adeptów szachów i nosiła nazwę „Szansa na kategorię”. Nasi zawodnicy w poszczególnych grupach uplasowali się na następujących pozycjach:

Grupa A (5 rund P 90′, 22 uczestników):

6 – Karol Stanisławski

8 – Stanisław Borkowski

Grupa B (7 rund P 60′, 50 uczestników):

6 – Michał Górecki

9 – Anna Oszutowska

20 – Leszek Łukasik

30 – Iwo Maciejewski

34 – Krzysztof Prus

35 – Antoni Prus

Grupa C (7 rund P 30′, 50 uczestników):

21 – Adam Górecki

Strona z wynikami grupy A, B i C