Zawodnicy Chrobrego zagrali rodzinnie w Kaliszu

W niedzielę, 27 listopada w Kaliszu odbył się VI Ogólnopolski Turniej Szachów Rodzinnych o Puchar Prezesa MTM Industries. Impreza, w której bardzo chętnie biorą udział reprezentanci Chrobrego zgromadziła na starcie  aż 140 ekipy, z których każda składała się z dwóch spokrewnionych ze sobą osób. Wśród startujących drużyn (średni ranking nie mógł przekroczyć 2000 punktów), było 10 zespołów, w których przynajmniej jeden szachista jest zawodnikiem naszego klubu. Turniej rozegrano na dystansie 8 rund tempem po 15 minut dla zawodnika. Kolejny raz bardzo dobry występ zanotowali Paweł i Karol Nawroccy, którzy zgromadzili 13 punktów i zajęli 2 miejsce.

Wyniki poszczególnych drużyn przedstawiają się następująco:

Miejsce

Rodzina

Suma punktów

2.

Paweł Nawrocki, Karol Nawrocki

13
14.

Jacek Miętkiewicz, Iwo Czajka

11
26.

Jarosław Orczykowski, Tomasz Orczykowski

10
27.

Kamil Żurawski, Mateusz Żurawski

10
30.

Dawid Romański, Marek Romański

10
58.

Wojciech Doberschutz, Dorota Doberschutz

8
63.

Emil Wiśniewski, Adam Wiśniewski

8
83.

Iwona Kriger, Mateusz Kriger

7
102.

Robert Nawrocki, Szymon Nawrocki

7
124.

Krzysztof Orczykowski, Łukasz Orczykowski

5

Zobacz także:

Wyniki VI Ogólnopolskiego turnieju Szachów Rodzinnych

Galeria zdjęć na Facebooku  Szkoły Szachowej Szachmistrz