Zawodnicy Chrobrego na turnieju w Śmiglu

Siedmioro zawodników Chrobrego wzięło udział w zorganizowanym w Śmiglu XIV Gwiazdkowym Turnieju Szachowym. W turnieju OPEN, rozegranym na dystansie 7-tund systemem szwajcarskim po 15 minut dla zawodnika udział wzięło 52 miłośników królewskiej gry. Nasi szachiści zajęli następujące pozycje: 7 Mirosław Sobczak, 8 Szymon Banach – obaj po 5 punktów, 22 Dawid Romański, 24 Wojciech Doberschütz – obaj po 4 punkty, 26 Przemysław Doberschütz – 3,5 punktów, 37 Marek Romański – 3 punkty.

Natomiast w grupie „Pierwsze Kroki” (również 7 rund P 15′), przeznaczonym dla juniorów do 10 roku życia, wystartowało 28 młodych adeptów szachów. Jedyna reprezentantka Chrobrego Dorota Doberschütz zdobyła 4 punkty, co w klasyfikacji pozwoliło zająć jej 10 miejsce, zaś wśród juniorek miejsce 1.

Zobacz także:

Wyniki XIV Gwiazdkowego Turnieju Szachowego – grupa OPEN – Śmigiel, 22.12.2013 r.

Wyniki XIV Gwiazdkowego Turnieju Szachowego – grupa „Pierwsze Kroki” (do lat 10) – Śmigiel, 22.12.2013 r.