Zespół Chrobrego w finale „Złotej Wieży”

 

Zespół gnieźnieńskiego Chrobrego przebywa w Augustowie, gdzie w dniach 29 maja – 3 czerwca b.r. rozgrywany jest 53. Finał Ogólnopolskiego Turnieju Szachowego o „Złotą Wieżę”.

Ta tradycyjna impreza stanowi drużynowe mistrzostwa Polski zrzeszenia LZS. Barw Chrobrego bronią seniorzy: Łukasz Bardeli i Emil Wiśniewski, junior Szymon Banach oraz kobieta Grażyna Grzelachowska. W pierwszym dniu rywalizacji nasi zawodnicy odnieśli dwa przekonywające zwycięstwa: w I rundzie pokonali drużynę LKS Zarzewie Prudnik w stosunku 3-1, zaś w II ekipę KS SMOL-BUD Giżycko 4-0. Po dwóch rundach Chrobry dość nieoczekiwanie uplasował się na pozycji lidera klasyfikacji. Kolejne dni zmagań można śledzić na naszej stronie. Jutro o godzinie 9.00 Chrobry zagra w III rundzie z faworyzowanym zespołem LKSz. GCKiP Czarna, ubiegłorosznym triumfatorem mistrzostw. Link z transmisją „na żywo” znajduje się poniżej.

 

Zobacz także:

Finał Ogólnopolskiego Turnieju o „Złotą Wieżę” Augustów maj czerwiec 2011 r.

Zdjęcia z finału

Partie na żywo z Augustowa