Zjazd III ligi seniorów w Gnieźnie

W niedzielę, 13 lutego b.r. w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie odbył się kolejny zjazd III ligi seniorów, w której występuje drugi zespół Chrobrego. Każda z drużyn rozegrała po dwa mecze.

W niedzielę, 13 lutego b.r. w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie odbył się kolejny zjazd III ligi seniorów, w której występuje drugi zespół Chrobrego. Każda z drużyn rozegrała po dwa mecze. W pierwszym swoim meczu gnieźnianie ulegli ekipie Baszty Szamotuły w stosunku 2-4, a w drugim drużynie Lecha WSUS Poznań 2,5-3,5. Punkty dla Chrobrego zdobyli: Winicjusz Fengier – 0,5, Mirosław Sobczak – 1, Jan Kujawski – 1, Emil Wiśniewski – 1,5, Radosław Mikołajczyk – 0,5, Agata Wesołowska – 0.

 

Zobacz także:

Zdjęcia ze zjazdu III ligi seniorów Gniezno 13.02.2011r.

Wyniki wszystkich zjazdów III ligi seniorów 2010 – 2011