„Złota Wieża” po raz kolejny zdobyta!

W sobotę, 15.04 odbył się w Łeknie koło Wągrowca finał wojewódzki turnieju o „Złotą Wieżę”, w którym udział wzięło 7 czteroosobowych zespołów (2 seniorów, junior do lat 18 i kobieta), reprezentujących powiaty województwa wielkopolskiego (7 rund tempem P 15’). Rywalizowały one o jedno miejsce premiowane udziałem w finale centralnym tego turnieju, który odbędzie się w dniach 9-15 lipca b.r. w Opinogórze. Wśród uczestników znalazła się ekipa gnieźnieńskiego Chrobrego, która po raz kolejny okazała się najlepsza na tym etapie rozgrywek turnieju plasując się na pierwszym miejscu. W 6 rozegranych meczach gnieźnianie odnieśli 4 zwycięstwa i dwukrotnie zanotowali remis. Punkty dla Chrobrego zdobyli: Krzysztof Chojnacki – 6, Ryszard Szeszycki – 2,5, Jan Szeszycki – 3,5, Zuzanna Szeląg – 5.

Wyniki oraz zdjęcia z turnieju