Zmiana dotycząca grupy C w Turnieju Zimowym

Pragniemy poinformować, że z uwagi na brak zgłoszeń do grupy C (początkującej) w organizowanym podczas najbliższego weekendu (10-11 marca) Turnieju Zimowym, wprowadzamy zmianę polegającą na ograniczeniu czasu jego trwania do jednego dnia.

Innymi słowy, turniej w grupie C, przeznaczony dla zawodników bez kategorii oraz z V kategorią, rozegrany zostanie jedynie w sobotę, systemem kołowym lub szwajcarskim (w zależności od liczby zgłoszeń). Planowanych jest 6 rund po 30 minut dla każdego zawodnika na partię. Zapisywać się można drogą internetową (patrz poniżej) lub bezpośrednio przed turniejem, t.j. w sobotę od 9.00-9.30. Początek turnieju od godziny 10.00. Zakończenia dla grupy C spodziewać się można ok godziny 14.00-14.30. Pozostałe dwie grupy (A i B) rozgrywają turniej zgodnie z wcześniejszym harmonogramem. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

 

 

Zobacz także:

Zmodyfikowany komunikat turnieju

Zgłoszenia do grupy A

Zgłoszenia do grupy B

Zgłoszenia do grupy C