Zmiana wyglądu strony – prośba o sugestie i pomysły

Pierwszy etap przebudowy naszej strony internetowej został zakończony.

Wykonaliśmy tzw. migrację, czyli przenieśliśmy zawartość naszej strony do nowszej wersji oprogramowania joomla, na której funkcjionuje nasza witryna. Podstawową tego zaletą będzie zminimalizowanie różnych zagrożeń płynących z Internetu, m.in. blokowania strony, z czym – jak wiemy – mieliśmy ostatnio do czynienia. 

Natomiast drugą – nie mniej ważną – tego zaletą jest możliwość zmiany wyglądu strony oraz dostosowanie jej do współczesnych standardów i możliwości technologicznych. Chodzi tu głównie o nowy design, polepszenie funkcjonalności i interaktywności strony, modernizację nawigacji oraz zastosowanie tzw. szablonu responsywnego (przystosowanego do małych ekranów, z których korzysta coraz wiecej użytkowników Internetu). 

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do członków Chrobrego oraz sympatyków naszej strony o sugestie i pomysły (podpatrzone np. na innych portalach internetowych), które moglibyśmy ewentualnie wykorzystać w dalszych pracach nad naszą stroną. Prosimy o ich zgłaszanie na adres: bananek_croft@interia.pl