Zuzanna Szeląg i Krzysztof Raczyński ze stypendium sportowym!

W piątkowy wieczór, 13 stycznia w auli I Liceum Ogólnokształcącego odbyła się XII edycja Gali Orła Gnieźnieńskiego Sportu będąca jednocześnie podsumowaniem najważniejszych osiągnięć minionego 2016 roku. W uroczystości wzięła udział reprezentacja LKS Chrobry Gniezno w osobach członków zarządu: Emila Wiśniewskiego i Mirosława Sobczaka.

Podczas gali dwoje juniorów gnieźnieńskiego Chrobrego – Zuzanna Szeląg i Krzysztof Raczyński – otrzymało z rąk prezydenta Gniezna Tomasza Budasza stypendium sportowe. Będzie ono wypłacane przez cały 2017 rok. Zuzi i Krzysiowi serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz także:

Relacja na portalu sportgniezno.pl

Relacja na portalu gniezno24.com

Relacja TV Gniezno

Więcej zdjęć z gali autorstwa Krzysztofa Szeląga